CYKLOSTEZKY KOLEM BALATONU

zájezd ADVENTURA Hvězdicové cyklovýlety s podporou autobusu
Ubytování v hotelu s polopenzí
Neomezený vstup do wellnes v ceně zájezdu
Ideální pro rekreační cyklisty a rodiny s dětmi


Jihozápadní oblast Balatonu je známa především termálními lázněmi, kvalitním vínem a historickými památkami. Na naše cyklovýlety mírně členitou krajinou se budeme vydávat z jedněch z nejznámějších maďarských lázní – Zalakarosu poblíž Malého Balatonu. Poznáme historické „hlavní město Balatonu“ Keszthely, vinařskou oblast Badacsony, jedno z nejznámějších lázeňských středisek v Maďarsku Hévíz, svezeme se trajektem přes jezero a navštívíme rezervaci, kde v hustém rákosí hnízdí desetitisíce ptáků.

PROGRAM

1. den Odjezd ráno, odpoledne ubytování v městečku Zalakaros; individuální návštěva termálních lázní nebo procházka lesní naučnou stezkou.
2. den Cyklovýlet kolem Malého Balatonu; buvolí rezervace v Kápolnapuszta, ostrov a ptačí rezervace Kányavár, muzeum Malého Balatonu, zřícenina Zalavár (40 nebo 55 km).
3. den Cyklovýlet kolem Velkého Balatonu: pozorování ptáků z rozhledny Vörs, trajektem do Badacsony a muzeum vína, středověký hrad Szigligeta (80 km nebo zkrácení busem na 40 km).
4. den Po snídaní odjezd autobusem do lázní Hévíz (pobyt cca 3 hod), odpolední cesta domů, příjezd do Prahy kolem 22. hod.

Termín: 25. 9. – 28. 9. 2020
Počet dní: 4 dny
Aktuální cena: 6 518 Kč
Obj. číslo: 11873005

V ceně zahrnuto: průvodce, doprava autobusem s cyklovlekem, 3x hotel** (2lůž. pokoje), polopenze, neomezený vstup do wellnes, potřebné mapy, pojištění léčebných výloh a stornopoplatků.

V ceně nezahrnuto (platí se na místě): Lázně Zalakaros 2800 HUF/3 hod, trajekt přes Balaton 2200 HUF + kolo 1000 HUF, lázně Hévíz 3200 HUF/3 hod.

Ubytování: Jednolůžkový pokoj pro jednotlivce je u tohoto zájezdu povinný. Máte-li zájem o doobsazení pokoje, označte to na smlouvě. Bude-li k dispozici další zájemce stejného pohlaví, příplatek za jednolůžkový pokoj vám vrátíme.

Stravování: Snídaně a večeře jsou zajištěny jako součást ubytování.

Povrch a profil: asfalt, variantně šotolina; rovinatý, místy zvlněný profil.

Velikost skupiny: 25–44 účastníků.

Poznámka: Povinný příplatek za elektrokolo (omezený počet) 1 000 Kč

Nástupní místa: Praha, Jihlava, Brno

Pořadatel: CK Adventura

Zájezd najdete na stránkách CK ADVENTURA