SOLNÁ KOMORA

zájezd CYKLOTOUR
Tradiční rakouská dovolenková oblast malebných jezer ve stínu štítů okolních hor. Pojeďte s námi navštívit kulturní perly jako Hallstat, zapsaný na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, Bad Ischl, který je bývalým sídlem Františka Josefa I. Náročnější cyklisty uchvátí panoramatické horské výjezdy. Nově ubytování v penzionu.

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: Odjezd po půlnoci. Ráno dojezd do Mondsee - prohlídka městečka. Cykloetapa podél stejnojmenného jezera s možností koupání do Unterachu na břehu Attersee - největšího jezera Solné komory a dále do lázeňského městečka Bad Ischl.
2. den: Na kole k jezeru Wolfgangsee - St. Wolfgang, výjezd zubačkou na Schafberg, odkud je nádherný výhled na jezera Solné komory a masiv Dachsteinu. Možnost přívozu do St. Gilgenu.
3. den: Etapa: Hallstatt - „nejkrásnější jezerní městečko světa" (zájemci mohou navštívit solné doly).
4. den: Autokarem do Altausee, v případě pěkného počasí výjezd panoramatickou silnicí na Loser (1838 m). Na kolech do Bad Aussee a ke Grundelsee - koupání. Nádhernou krajinou přes Blaa-Alm návrat do Bad Ischlu.
5. den: Podél řeky Traun k jezeru Traunsee, návštěva městečka Traunkirchen. Naše cyklistické putování ukončí zámek Ort a město Gmunden. Dojezd do ČR v nočních hodinách.

Cyklistické etapy jsou mírně kopcovitým terénem, třetí a pátý den jsou etapy rovinaté. Trasy vedou většinou po asfaltových cyklostezkách a kratší úseky po vedlejších silnicích.
Denní etapy: 50, 50, 55, 55, 30 km

Termín: 2.7. - 6.7.2020
Vaše cena: 7 980 Kč


Stravování: 4x snídaně

Ubytování: 4x penzion v Bad Ischlu (2-3lůžkové pokoje s příslušenstvím)

Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje: vše ostatní co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha

Země: Rakousko

Zájezd najdete na stránkách CYKLOTUR