OD DOLOMITŮ K MOŘI

zájezd CYKLOTOUR Dolomity - horský masív, kde najdeme neuvěřitelnou pestrost krajiny od horských štítů přes lesy, řeky, typické dolomitské osady, údolí a jezera po známá lyžařská, lázeňská a rekreační střediska. Na kolech projedeme území, kterému vévodí věhlasné skalní štíty, hluboká údolí, průzračná jezera a vinařským krajem dojedeme k plážím na pobřeží Jaderského moře.

PROGRAM

1. - 2 den: Odjezd v podvečer, noční přejezd Rakouska k italskému jezeru Misurina. Etapa po bývalé železnici sjezd do Cortiny d´Ampezzo - populární středisko zimních sportů a dějiště ZOH, Pieve di Cadore - na náměstí palác Cadore s cimbuřím, zbrojnice s kašnou a sochou sv. Jana Nepomuckého.
3. den: Podél řeky Piavy do městečka Ponte Nelle Alpi - budova z 13. století na útesu s výhledem na Piavu, historický most se zachovalými freskami, kolem jezer Santa Croce, Morto, Restello a Negrisiola do města Vittoria Veneto.
4. den: Conegliano - zbytky hradu z 10. st. se zvonicí na kopci nad městečkem, které je známé také díky bílému vínu Prosecco. Po vedlejších silničkách přes menší městečka a vesnice do Trevisa - historické město se zachovalými zbytky hradeb a dvěma branami, radnice s palácem, dóm sv. Petra.
5. - 6. den: Průjezd malebnými vesničkami kolem řeky Sile až k pobřeží Jaderského moře do turistického střediska Jesolo - dlouhé pláže s vysokými budovami hotelů podél moře je nazýváno „italské Miami". Celým letoviskem vede dlouhá promenáda. Možnost koupání. Navečer naložení kol, noční přejezd Itálie a Rakouska s dojezdem v dopoledních hodinách.

Termín: 4.9. – 9.9.2018
Vaše cena: 6 980 Kč


Stravování: 3x snídaně

Ubytování: 3x hotely, 2-4lůžkové pokoje s příslušenstvím (v okolí Pieve di Cadore, Conegliano, Treviso), příplatek za 1lůžkový pokoj je 540 Kč/noc

Cena zahrnuje: 3x ubytování, 3x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK

Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha

Zájezd najdete na stránkách CYKLOTUR