VINICEMI PODÉL MOSELY

zájezd CYKLOTOUR
Velmi oblíbená cyklistická trasa v jedné z nejvyhlášenějších vinařských oblastí Evropy. Údolí řeky je lemováno strmými vinicemi, půvabnými vesničkami s hospůdkami a sklípky a monumentálními hrady. Pohodlně po rovině.

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. - 2. den: Odjezd večer přes SRN. Ráno příjezd do města Remich, kde začne cyklistické putování. Podél hranice SRN a Lucemburska do nejstaršího německého města Trier (prohlídka - amfiteátr, kurfiřtský zámek, římská brána Porta Nigra, římská bazilika, dóm sv. Petra).
3. den: Na kolech do Trittenheimu - zastávka ve vinném sklípku, ochutnávka vína. Kouzelné městečko Bernkastel-Kues plné hrázděných domů. Dojezd do Braunebergu na ubytování.
4. den: Etapa po pravém břehu do městečka Traben-Trarbach. Dále do města Zell, ochutnávka vína (možnost naložení kol) a oblastí s množstvím meandrů do krásného města Cochem, kde strávíme 2 dny.
5. den: Individuální program s těmito možnostmi: prohlídka města, návštěva hradu Cochem, který se tyčí vysoko nad Moselou, projížďka lodí po řece, výjezd lanovkou na vyhlídku nebo koupání, odpoledne vyjížďka na kole do městečka Beilstein s hrázděnými domy a hradem.
6. - 7. den: Přes Winningen dojedeme do Koblenz. S naloženými koly k soutoku Mosely a Rýna, prohlídka „Deutsches Eck" s pomníkem císaře Viléma I. Odjezd zpět do ČR s příjezdem do Hradce Králové v brzkých ranních hodinách.

Naprosto pohodový zájezd vhodný pro všechny věkové kategorie, většinou po asfaltových rovinatých cyklistických stezkách. Delší etapu je možné zkrátit autobusem.
Denní etapy: 45, 65, 55/98, 0/30, 48 km

Termín: 11.8. - 17.8.2020
Vaše cena: 7 760 Kč


Stravování: 4x snídaně, za cenu 1300 Kč možnost doobjednat 4 večeře

Ubytování: 3x ubytovny s vícelůžkovými pokoji s vlastním příslušenstvím(1x Trier, 2x Cochem) a 1x penzion v 2lůžkových pokojích(Brauneberg)

Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje: vše ostatní co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Plzeň

Země: Německo

Zájezd najdete na stránkách CYKLOTUR