FELDKIRCH

zájezd CYKLOTOUR Cyklorelax Feldkirch vás zavede hned do tří rozmanitých zemí: Rakouska, Lichtenštejnska a Švýcarska. Navštívíte zajímavá místa jako muzeum Rolls-Royce, hlavní město Vadúz či Bodamské jezero. navštívíte 3 země

PROGRAM

1. - 2. den: Večer odjezd přes SRN do Rakouska. Příjezd do Dorbirnu, možnost prohlídky muzea Rolls-Royce nebo soutěsky Rappenlochschlucht. Na kolech sjezd do centra největšího města Vorarlberska Dorbirnu - prohlídka (Rotes Haus, kostel sv. Martina ...). A dále etapa přes malebná městečka Hohenems ležícího pod vrchem Schlossberg, Götzis a Rankweil (bazilika) do Feldkirchu.
3. den: Cykloetapa Lichtenštejnskem a Švýcarskem. Schaan, hlavní město Vadúz (pěší zóna pod knížecím zámkem, projížďka městem výletním vláčkem), zdaleka viditelný hrad v Balzers. Přejezd do Švýcarska a podél řeky Rýn přes městečka Buchs a Ruggell návrat na ubytování.
4. den: Feldkirch a okolí - prohlídka města (Dóm, radnice, Schattenburg), možnost návštěvy budhistického kláštera, koupání nebo turistika přírodní rezervací nedaleko hotelu. Alternativně možnost fakultativního autokarového výletu do švýcarského masivu Alpstein s výjezdem lanovkou na nejvyšší vrchol Säntis s krásnými výhledy do širokého okolí (Bodamské jezero, Curyšské jezero...). Výlet se uskuteční pouze v případě jistého slunečného počasí a zájmu alespoň 20 účastníků.
5. den: Autokarem k Bodamskému jezeru do Bregenz - prohlídka města. Cykloetapa deltou Rýna, přejezd do Švýcarska a přes Rheineck a St. Margrethen do Altstättenu (pěší zóna, kostel). Přes Oberriet k soutoku řek Rýn a Ill a dojezd zpět na ubytování.
6. den: Cykloetapa podél řeky Ill: Nenzing s moderní radnicí a kostelem, Bludenz - prohlídka města, naložení kol a odjezd domů s nočním příjezdem.

Termín:30.6. – 5.7.2018
Vaše cena: 9 860 Kč


Stravování: 4x polopenze (snídaně formou bufetu, večeře jednotné 3chodové menu)

Ubytování: 4x v 3* hotelu ve Feldkirchu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím a TV). Příplatek za 1lůžkový pokoj 500 Kč/noc. V hotelu je k dispozici sauna (v ceně zájezdu).

Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x polopenzi, saunu, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK

Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha, Plzeň

Zájezd najdete na stránkách CYKLOTUR