TAUERNSKÁ CYKLOSTEZKA

zájezd CYKLOTOUR Nejznámější a nejoblíbenější alpská cyklostezka v Rakousku sleduje tok ledovcové řeky Salzach. Během trasy budete uchváceni velehorskými štíty i rozkvetlými alpskými loukami. Celá trasa je lemována idylickými horskými vesničkami a historickými městečky lákajícími k zastavení.

PROGRAM

1. - 2. den: Odjezd v podvečer směr Dolní Dvořiště. Noční přejezd Rakouska. Návštěva Krimmelských vodopádů, které ve třech kaskádách padají do hloubky 400 m. Začátek cyklostezky - městečko Krimml, přes krásná podhorská městečka Bamberg a Mittersill dojezd na ubytování.
3. den: Atraktivní výjezd rakouskými autobusy a zdviží k unikátním vysokohorským přehradám a vodní elektrárně až do výšky 2040m - přehrada Mooserboden, kde budete na dosah ledovcům. V případě krásného počasí autokarový výjezd panoramatickou silnicí pod nejvyšší rakouskou horu Grossglockner.
4. den: Na kolech kolem jezera Zeller See. Etapa plná krásných výhledů, města Bruck, Taxenbach, Schwarzach, průjezd nádhernou soutěskou do St. Johannu (prohlídka), zimní středisko Bischofshofen - prohlídka města a areálu skokanských můstků.
5. den: Kolem hradu Hohenwerfen a úzkou skalní soutěskou do města Golling. Přes Hallein do Salzburgu.
6. den: Dopoledne prohlídka historického centra. Na kolech k jezeru Wallersee, kde bude konec cyklistického putování. Příjezd domů v nočních hodinách.

Termín:10.7. – 15.7.2018
Vaše cena: 7 420 Kč


Stravování: 4x snídaně

Ubytování: 4x v penzionech nebo hotelech, 2-4lůžkové pokoje s příslušenstvím (2x v okolí Kaprunu, 1x Bischofshofen, 1x Salzburg)

Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x snídani, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK

Nástupní místa: Litomyšl, Vysoké Mýto, Holice, Hradec Králové, Praha

Zájezd najdete na stránkách CYKLOTUR