KORUTANSKÁ JEZERA

zájezd CYKLOTOUR Tento kraj nabízí nepřeberné množství přírodních a historických krás, alpské štíty svažující se až k jezerům, která jsou nejteplejší v celé zemi.

PROGRAM

1. - 2. den: Odjezd ve večerních hodinách, noční přejezd Rakouska. Ráno příjezd do lázeňského města Bad Kleinkirchheimu. Odtud na kolech přes Feldkirchen do Pörtschachu ležícího na břehu jezera Wörthersee a podél jezera do Krumpendorfu na ubytování.
3. den: Autobusem s naloženými koly k jezeru Ossiacher See. Složení kol a možnost výjezdu lanovkou i s koly na alpský masiv Gerlitzen (1911m), který se prudce zvedá téměř od břehu jezera. Na kolech sjezd k jezeru a zpět přes Steindorf, benediktinský klášter Stift Ossiach a Velden na ubytování.
4. den: Podél jezera Wörthersee do hlavního města Korutan Klagenfurtu (historické centrum, park miniatur Minimundus). Kolem menších jezírek Rauschelesee a Keutschacher See návrat na ubytování. Možnost výjezdu na Pyramidenkögel - rozhledna s krásným výhledem.
5. den: Přes Velden a Lind k jezeru Faakersee, jehož panorama tvoří zejména vrchol Mittagskogel a hřeben Karavanek. Zpět kolem jezera přes Drobollach, Faak am See a Neuegg.
6. den: Kolem jezera Wörthersee do Reifnitz, k poutnímu kostelu Maria Wörth a přes Keutschach k řece Drávě s výhledy na pohoří Karavanky a do městečka Ferlach, koupání v jezeře. Naložení kol a odjezd do ČR s příjezdem kolem půlnoci.

Termín: 21.8. – 26.8.2018
Vaše cena: 8 590 Kč


Stravování: 4x polopenze (snídaně, večeře)

Ubytování: 4x v hotelu (2–3lůžkové pokoje s příslušenstvím a TV), k dispozici je venkovní bazén

Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x polopenzi, dopravu klimatizovaným autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a pojištění CK

Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno

Zájezd najdete na stránkách CYKLOTUR