ZÁMUŘÍ - MORAVSKÉ TOPLICE

zájezd CYKLOTOUR
Cyklistika v severovýchodní části Slovinska - Zámuří, které si uchovává svůj původní ráz, tradice, zvyky i řemesla. Zároveň je to oblast s řadou termálních pramenů. Nejteplejším z nich se chlubí Moravské Toplice, které budou výchozím místem našeho cykloputování.
Zájezdu se mohou zúčastnit i zájemci bez kol a relaxovat v hotelových lázních.
Lázeňský hotel

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: Odjezd v brzkých ranních hodinách ráno z Hradce Králové. Přes Rakousko příjezd do Moravských Toplic. Ubytování a krátká cyklovyjížďka do hlavního města Zámuří - Murské Soboty.
2. den: Cykloetapa zvlněnou krajinou malebného přírodního parku Goričko, prohlídka největšího hradu Slovinska Grad.
3. den: Selo - románská rotunda, jezero Bukovniško - oblast s druhým největším výskytem energetických míst v Evropě (kaple a pramen sv. Víta), Bogojina s farním kostelem architekta Plečnika.
4. den: Lázeňské městečko Lendava ležící mezi vinicemi s vyhlídkovou věží Vinarium Lendava (53,5 m), která poskytuje panoramatický výhled do 4 zemí. Ve stáncích u rozhledny je možné ochutnat místní víno. Dobrovnik - prohlídka produkce orchidejí a tropické zahrady s množstvím tropických rostlin.
5. den: Dopoledne relaxace v hotelových bazénech. Po poledni odjezd zpět s příjezdem do Hradce Králové do půlnoci.

Cyklistické etapy vedou po vedlejších silnicích i asfaltových cyklostezkách, první a poslední etapa jsou rovinaté, druhá a třetí kopcovitější.
Denní etapy: 20, 52, 40, 65, 0 km

Termín: 19.8. - 23.8.2020
Vaše cena: 8 940 Kč
Slevy: dítě do 9 let sleva 2280 Kč, dítě 10-12 let sleva 1400 Kč.
Dítě musí být ubytované na pokoji se 2 dospělými.


Stravování: 4x polopenze (snídaně a večeře formou bohatého bufetu)

Ubytování: 4x v 4* hotelu Vivat, 2lůžkové pokoje s možností přistýlky (sprcha, WC, TV, fén, župan). Příplatek za 1lůžkový pokoj 350 Kč/noc. Přímo z hotelu je možné projít do hotelového lázeňského areálu, kam je vstup v ceně. Vnitřní část: bazény s perličkovými lehátky, masážními proudy a vířivkami, bazén s černou termální vodou, odpočinkové plochy. Venkovní část: plavecký bazén, zážitkový bazén, bazén s černou termální vodou, dětský bazén, občerstvení. Bazény je možné využívat po celý den od 8 do 20 hodin, v pátek a sobotu do 22 hodin. Během pobytu je zdarma 1x vstup do sauny.

Cena zahrnuje: 4x ubytování, 4x polopenzi, vstup do hotelových bazénů, 1x vstup do sauny, dopravu autokarem s vlekem na kola, průvodce, komplexní cestovní pojištění včetně léčebných výloh v zahraničí, storna a zákonné pojištění CK

Cena nezahrnuje: vše ostatní co není uvedeno v odstavci „Cena zahrnuje“

Nástupní místa: Hradec Králové, Holice, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Brno

Země: Slovinsko

Zájezd najdete na stránkách CYKLOTUR