DRÁVSKÁ CYKLOSTEZKA

zájezd EUROCYKL Rozlehlé, blankytně modré hladiny jezer odrážejí oblé tvary kopců podhůří Alp. Krajina protkaná hustou sítí cyklostezek zve k projížďkám vesničkami s domy téměř utopenými v záplavě květů z balkonových truhlíků. Květy na domech, rozkvetlé louky kolem cest, k tomu řeka Dráva spoutaná říčními přehradami umožňuje cyklistům báječný výlet po svých březích. To je cyklistický ráj na jihu Rakouska. Závěr zájezdu věnujeme výletu po některé z cyklostezek v okolí Kranjské Gory ve Slovinsku.

PROGRAM

1. den v ranních hodinách odjezd z Ostravy (cca v 7:00). Průjezd nástupními místy ČR. K večeru dojezd do hotelu. Večeře.
2. - 5. den výlety na kolech s podporou autobusu kolem korutanských jezer a po břehu řeky Drávy v okolí významných měst Villachu a Spittalu. Poznáme letovisky lemované Millstätterské jezero, kolem dokola objedeme Ossiacher See a navštívíme Silbersee v jádru tzv. Korutanské riviéry. Ve všech jezerech bude možno se během výletů nebo po výletech koupat. Při výletě po břehu Drávy, po tzv. Drávské cyklostezce, budou kolem nás defilovat nádherné hraniční hory se Slovinskem, Karavanky. Polopenze.
6. den Celodenní výlet na kolech v okolí Kranjské Gory pod Julskými Alpami ve Slovinsku. Polopenze.
7. den snídaně, odjezd. K večeru příjezd do ČR.

Termín: 9.7. - 15.7.2019
Cena: 15200 Kč
Děti do 15 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.

Cena zahrnuje:

Ubytování 6x v ****hotelu ve Slovinsku v podhůří Julských Alp ve 2lůžkových pokojích se sociálním zařízením. Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 2700 Kč/osoba/pobyt.

Stravování 6x polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů.

Dopravu Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A další Připravený denní program výletů po trasách 25–60 km. Každodenní vstupné do blízkého bazénového komplexu. Dva vstupy do sauny (jen pro dospělé) Vedoucího zájezdu a informační materiály.Cestovní zdravotní pojištění a pojištění CK.

Nástupní místa na trase u dálnice Ostrava – Olomouc – Brno

Upřesnění Ubytování je zajištěno v ****hotelu ve Slovinsku z důvodu bohatší a kvalitnější nabídky služeb (stravování formou švédských stolů, využití bazénového komplexu v ceně pobytu apod.). Program zájezdu se věnuje s výjimkou posledního pobytového dne výhradně výletům v Rakousku.

Charakteristika výletů Výlety na kolech vedou kolem jezer či v údolí řeky Drávy. Zájemci si mohou k těmto rovinatým trasám přidat prodloužení do okolních kopců. Trasy jsou naplánovány většinou po cyklostezkách a některé kratší části po vedlejších silnicích. Počasí v této pohorské alpské oblasti může být podobné středoevropskému. Pokud počasí ukáže svou méně vlídnou tvář, je příjemná možnost každodenní relaxace v krytém bazénu.

Přečtěte si, prosím, Informace k zájezdu , Všeobecné informace a Smluvní podmínky.

Zájezd najdete na stránkách EUROCYKL HERDEGEN