TERMÁLY NA MURU - S PROGRAMEM PRO DĚTI

zájezd EUROCYKL
Východní část Slovinska nabízí malebnou zvlněnou krajinu s ladně se vlnícími řadami keřů vinné révy, kterou střídají smíšené lesy, kukuřičné lány nebo kroutící se řeka Mur. Všude vedou silničky, které nabízí cykloturistům zajímavé trasy. Kulisu venkovské idyly dotvářejí kostelní věže nebo stožáry s korunami čapích hnízd. Na řece Mur lze objevit zakotvené jedinečné lodní vodní mlýny, které dodnes mohou umlít mouku. Ve slovinském kraji Zámuří, který navštívíme, tryská několik teplých pramenů poskytujících úžasnou relaxaci v termálních lázních. Po výletech na kole si tak budeme moci příjemně odpočinout.

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den – ranní odjezd z ČR (Ostrava cca v 8:00, Plzeň cca v 6:30). Průjezd nástupními místy ČR a cesta do Slovinska. Odpoledne příjezd do Slovinska. Ubytování, večeře.
2. – 5. den – výlety na kole s podporou autobusu ve východním Slovinsku. Poznáme pahorkatinu Goričko se smíšenými lesy a pojedeme i úbočími přes klidné vesničky obklopené kukuřičnými poli. U jezera Bukovniško, ukrytého v lese, se nalézá magické místo energie, kde lze pozitivně ovlivnit vlastní tělo. V obci Bogojina se tyčí zajímavý kostel s bílou válcovou věží připomínající maják od architekta Plečnika působícího i v Česku. Při dalším z výletů zavítáme do sousedního Rakouska a vydáme se podél řeky Mur. Denně budeme mít možnost se koupat v termálních lázních Moravské Toplice, u kterých budeme ubytováni a které budeme moci libovolně navštěvovat. Polopenze.
6. den – snídaně. Ráno odjezd do ČR. K večeru příjezd do ČR.

Termín: 22.07. - 27.07. 2020
Cena: 14 200 Kč
Děti do 6 let – sleva 50 % z ceny zájezdu.
Děti 7–18 let – sleva 25 % z ceny zájezdu.
Nástupní místa u dálnice na trase: Ostrava – Olomouc – Brno


Cena zahrnuje:

Ubytování 5x v ****hotelu u areálu termálních lázní ve 2 a 3lůžkových pokojích (třetí lůžko formou přistýlky) se sociálním zařízením. K dispozici zdarma rozsáhlý hotelový termální park. Další wellness služby za poplatek. Příplatek za obsazení pokoje jednou osobou 2500 Kč /osoba /pobyt.

Stravování 5x polopenze v hotelové restauraci formou švédských stolů.

Dopravu Klimatizovaným autobusem se skříňovým uzamykatelným přívěsem na kola.

A další Připravený denní program výletů po trasách 25 – 60 km. Pro děti připraveny i kratší varianty výletů do 40 km. V ceně neomezený počet návštěv termálního parku (cca 25 vnitřních i venkovních bazénů s termální i běžnou vodou). Vedoucího zájezdu a informační materiály. Cestovní zdravotní pojištění a pojištění CK.

Doporučujeme uzavřít pojištění stornovacích poplatků, které není v ceně zájezdu. Lze ho sjednat také v CK.

PROGRAM PRO DĚTI: Zájezd je vhodný pro rodiče nebo prarodiče s dětmi. Pokud se zájezdu zúčastní více než 8 dětí, bude pro ně připraven po výletech na kolech doprovodný program. Náplň programu je určena pro děti ve věku 4–12 let zvyklé pohybovat se v kolektivu jiných dětí, spolupracující s animačními pracovníky a ochotné podřídit se kolektivním hrám. Program bude sestaven z různých soutěží, her i výtvarných činností. Pro děti budou připraveny drobné odměny.

Charakteristika výletů Trasy výletů, speciálně upravené pro rodiny s dětmi, vedou mírně zvlněnou krajinou a rovinami v údolí řek. Jezdit budeme po vedlejších silnicích a tam, kde je to možné, po cyklostezkách. Zájezd je určen především pro rodiny s dětmi, jsou-li však zvyklé na cykloturistické výlety. Počasí bývá obvykle teplé s malou pravděpodobností přeháněk. Příjemná je i každodenní možnost relaxace v rozsáhlém areálu termálních lázní.

Zájezd najdete na stránkách EUROCYKL HERDEGEN