Andalusie i na kole - Španělsko


ŠPANĚLSKO - ANDALUSIE na kole


letecky, do hotelu a s polopenzí
cykloturistika na podzim za teplem
autem za krásou do Alhambry


zájezd EXTREM TOUR V historii EXTREM TOURu jsme objeli snad už všechny slavné evropské lokality vhodné pro cykloturistiku. Andalusie nám ale stále chyběla. V létě se tam na kole prakticky jezdit nedá a tak jsme pro vás připravili zájezd v babím létě. První polovina října bude na závěr cyklosezony pro vás to pravé. Tento zájezd je ale vhodný i pro necyklistické, eventuelně sportovně smíšené páry. Moře je tam krásné a teplé a památek kolem taky dost. Přímo to volá po zapůjčení auta. Jako obvykle vám tuhle akci nabízíme s celou parádou – to znamená letecky a do hotelu s polopenzí. 4*Hotel FUENGIROLA na jihu Španělska určitě uspokojí i náročné hosty :-).
Někdy si na letecké zájezdy pracně balíme kola do krabic a taháme se s nimi po světě. Po dobrých zkušenostech z Kréty, Sardinie či Kanárských ostrovů využijeme i v Andalusii nabídky kvalitní půjčovny kol, která se nachází v dosahu hotelu. Půjčovné se prakticky rovná poplatku za transport kola. Výběr kol samozřejmě necháme na vás - s předstihem vám zašleme dotazník a my vše pak jen hromadně objednáme. Kdo si i tak radši vezme kolo své -není problém :-).
Vedoucí zájezdu určitě zorganizuje předposlední den mikrobusový výlet do SKUTEČNĚ SVĚTOVÉ GRANADY, kde každopádně navštívíme i čarokrásnou ALHAMBRU. Je nutno dlouho dopředu provést jmenovitou rezervaci vstupu.

Termín: 16.10. - 25.10.2018
Cena: 15 990,-

Odlet
11.10.18 (čtvrtek)
Přílet

18.10.18 (čtvrtek)

Cena obsahuje: Letenku Praha – MALAGA – Praha (včetně všech tax a poplatků). Transfery do hotelu, 7 nocí v hotelu s polopenzí (k večeři 0,35l vody a 0,2l vína), 1x půldenní výlet (může být spojen s transferem na letiště), mapové a informační materiály, zákonné pojištění CK pro případ úpadku a vedoucí zájezdu z CK EXTREM TOUR a 55PLUSMINUS.

Cena neobsahuje: Obědy, cestovní pojištění (rádi zajistíme včetně pojištění storna = 380,-Kč/os.), individuální vstupy, fakultativní akce a poplatek za dopravu kola (130 Euro za obě cesty) nebo vypůjčení kola.

Doprava: Letecky Praha – Malaga – Praha a následný transfer do hotelu. Na místě pak už „trochu“ na kole. U charterových či nízko nákladových letů bohužel často dochází k posunu odletů. Nijak to neovlivníme, ale je dobré se připravit na možné změny či čekání na letišti.

Ubytování: Hotelový komplex je situovaný v pečlivě udržované zahradě. Hotel FUENGIROLA nabízí množství sportovních a zábavních aktivit. Areál leží jen pár kroků od pláže, na kterou se dostanete přes místní komunikaci, popř. lze využít hotelový podchod vedoucí přímo na pláž. Pláž 150 m, letiště 25 km. Nedaleko hotelu se nachází obchody, bary, restaurace a vlaková zastávka se spojením do okolních letovisek a Malagy. Doba transferu z letiště do hotelu cca 30 minut. Pokoje mají samozřejmě vlastní sociální zařízení, klimatizace, telefon, satelitní TV, vysoušeč vlasů, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.

Strava: polopenze formou švédských stolů vč. sklenice vody a vína k večeři. Plná penze za příplatek 1 500 Kč /os. (službu musí objednat všechny osoby v pokoji - JE TO DIVNÉ, VÍME, ALE JE TO TAK).

Poznámka:
PŮJČENÍ KOL: V Andalusii není problém si půjčit kolo (horské nebo sliniční) různé úrovně. Ceny se pohybují od 13-21€ za den. Při zapůjčení na 6 dnů bývá sleva. Každopádně to vychází stejně či levněji než doprava vlastního... S půjčovnami zatím jednáme a brzy vám pošleme odkaz k výběru.
DOPRAVA KOL: Pokud si chcete vzít kolo vlastní, pak je třeba ho zabalit do krabice nebo speciálního obalu - kufru. Krabice vám rádi vnutí vaše cykloservisy či prodejna kol. POPLATEK za dopravu kol (za nadměrnost zavazadla) obě cesty celkem je cca 130€.
CELKOVÁ VÁHA VAŠICH ZAVAZADEL bez oné krabice s kolem je omezena na 15 Kg/os. Nevztahuje se to ovšem na příruční zavazadlo.

Zájezd najdete na stránkách EXTREM TOUR