Kampánie na kole - Jižní Itálie - letecky do hotelu - 55+ minus


JIŽNÍ ITÁLIE NA KOLE - KAMPÁNIE - 55+ minus - NOVINKA !!!


cyklozájezd letecky do hotelu s polopenzí
cykloturistika do vnitrozemí i podél pláží
pohodovka u moře


zájezd EXTREM TOUR Další kousek jižní Itálie, kam jsme ještě s kolem neletěli... Spíš než Kampánii, asi zařadíte její hlavní lákadla - spoku Vesuv, přístav Neapol či Sorrentský poloostrov. Náš hotel je kousek na sever od těchto krásných a známých míst, na která se dostanete vlakem, autobusem nebo v rámci fakultativních výletů.
Nás ale víc zajímá nejbližší okolí hotelu a možné cyklistické výlety. Podél pobřeží na sever vede parádní cyklostezka a to třeba až do 50km vzdálené Sperlongy. Na jih už je to s cyklostezkami horší, ale stále po rovince. Všichni ale víme, že tím správným kořením cyklistiky jsou kopce, takže vzhůru do vnitrozemí za římskými památkami v Sessa Aurunca, do přírodních parků Roccamonfina či Monti Aurunci nebo podél toku řeky Garigliano.
Taky se můžete krásně flákat u hotelového bazénu nebo na písečné pláži. Pro necyklistický doprovod se nabízí plno fakultativních výletů nebo je možno si najmou auto k samostatným výjezdům.
Cena zájezdu je dotována a vztahuje se na seniory nad 55 let. Každý druhý ale může být mladší! Nemluvě o tom, že většinou máme ve skupině nadbytek starších, takže ZVÝHODNĚNOU CENU MŮŽEME NABÍDNOUT SKORO VŠEM!!!

Termín: 15.9. - 22.9.2018
Cena: 14 490,-

Cena obsahuje: Letenku Praha – Nepol/Řím – Praha (včetně všech tax a poplatků). Transfery do hotelu, 7 nocí v hotelu s polopenzí, 1x půldenní výlet, služby česky/slovensky hovořícího delegáta. Mapové a informační materiály, zákonné pojištění CK pro případ úpadku a vedoucí zájezdu z CK EXTREM TOUR a 55PLUSMINUS.

Cena neobsahuje: Obědy, cestovní pojištění (rádi zajistíme včetně pojištění storna = 375,-Kč/os.), individuální vstupy, fakultativní akce a poplatek za dopravu kola cca 2.500,-Kč. Případná pobytová taxa dle informací na místě.

Doprava: Letecky Praha - Neapol/Řím - Praha a autobusové transfery do hotelu a zpět. A taky „trochu“ na kole.

Ubytování: 7x ve 4 hvězdičkovém hotelu Giulivo ve dvoulůžkových pokojích v centru letoviska Baia Domizia na pobřeží Tyrhenského moře. Pláž cca 200m od hotelu přes piniový háj. 1-lůžkový pokoj je za příplatek 2.900,-Kč a naopak přistýlka se slevou 500,-Kč. Jste-li sám či sama a nepožadujete samostatné ubytování, pokusíme se vám najít spolunocležníka, pokud možno přiměřeného věku a pohlaví.
VYBAVENÍ HOTELU: recepce, bazén, bar, restaurace, plážový servis (slunečníky a lehátka) pro hotelové hosty v ceně. Upozorňujeme, že v bazénu může být vyžadováno použití koupací čepice.
VYBAVENÍ POKOJE: Pokoje v hotelové části s vlastním sociálním zařízením, fénem, telefonem, TV, klimatizací, trezorem a minibarem. Apartmány v rezidenční části s vlastním sociálním zařízením, kuchyňkou.

Strava: 7x bohatá hotelová polopenze v ceně - snídaně formou bufetu, večeře servírované - první a druhý chod, salátový bufet, polévka a dezert nebo ovoce (první den bez výběru, od 2. dne pobytu na výběr ze 2 menu, které se nahlašuje u večeře nebo snídaně předem) - včetně sklenice vody a vína k večeři.

Poznámka:
Terén se najde pro všechny druhy kol, ale spíše doporučujeme silniční nebo trekové kolo, případně horské přezout na tenčí pláště. Extrem Tour nezajišťuje náhradní díly ani servis kol (sami máme málo:-). Nutné vybavení je: náhradní duše, lepení a pumpička. Neztratí se ani náhradní dráty a základní klíče. Určitě užijete zámek na kola a zadní svítilnu (blikačku). Dnes už klasickým vybavením, kromě cyklo-lahve, je i cyklistická přilba – náhoda je blbec!
DOPRAVA KOL: Kola zabalit do krabic, pakliže nemáte speciální obaly. Krabice vám rádi vnutí vaše cykloservisy či prodejna kol. CELKOVÁ VÁHA VAŠICH ZAVAZADEL VČETNĚ ONÉ KRABICE S KOLEM JE OMEZENA NA 30Kg/os. Nevztahuje se to ovšem na příruční zavazadlo. POPLATEK za dopravu kol (za nadměrnost zavazadla) oběma směry je cca 2.500,-Kč.
PŮJČOVNA KOL: Jsme v kontaktu s místní půjčovnou - mají horská, treková i silniční kola. Cena je od 20,-€/den + 35,-€ za transport z Neapole. Hledáme další - výhodnější varianty...

PLÁŽ: Tyrhénské moře, písčitá pláž se nachází přímo u areálu hotelu. K dispozici je zde plážový servis (slunečníky a plážová křesílka) v ceně.

Zájezd najdete na stránkách EXTREM TOUR