Andalusie i na kole - Španělsko


ŠPANĚLSKO - ANDALUSIE na kole


letecky, do hotelu a s polopenzí
cykloturistika na jaře i na podzim za teplem
letos větší pohoda než dříve


zájezd EXTREM TOUR V historii EXTREM TOURu jsme objeli snad už všechny slavné evropské lokality vhodné pro cykloturistiku. Andalusie nám ale stále chyběla. Okoukli jsme oblast na západ od Malagy, kde je terén dost náročný a tak se přesouváme na východ, kde si na své přijde každý.
V létě se tam na kole prakticky jezdit nedá a tak jsme pro vás připravili zájezd na jaře - na rozježdění a na podzim na prohřátí.
Tento zájezd je ale vhodný i pro necyklistické, eventuelně sportovně smíšené páry. Moře je tam krásné a teplé a památek kolem taky dost. Přímo to volá po zapůjčení auta. Jako obvykle vám tuhle akci nabízíme s celou parádou – to znamená letecky a do hotelu s polopenzí. Hotel na jihu Španělska určitě uspokojí i náročné hosty :-).
Vedoucí zájezdu určitě zorganizuje v závěru zájezdu mikrobusové fakultativní výlety do vzdálenějších zajímavých míst.


Termín: 19.10.-26.10.2019
Cena hotel: 16 490,-

Cena obsahuje: Letenku Praha – MALAGA – Praha (včetně všech tax a poplatků), transfery do hotelu, 7 nocí v hotelu s polopenzí, mapové a informační materiály, vedoucí zájezdu z CK EXTREM TOUR a 55PLUSMINUS.

Cena neobsahuje: Obědy, cestovní pojištění - rádi zajistíme včetně pojištění storna = 550,-Kč/os., individuální vstupy, fakultativní akce a poplatek za dopravu kola (130 Euro za obě cesty) nebo vypůjčení kola. Případná pobytová taxa dle informací na místě.

Náročnost: Lehká až velmi těžká. Záleží jak si naložíte. Vlastně ani nemusíte na kolo.

Doprava: Letecky Praha – Malaga – Praha a následný transfer do hotelu. Na místě pak už „trochu“ na kole. U charterových či nízko nákladových letů bohužel často dochází k posunu odletů. Nijak to neovlivníme, ale je dobré se připravit na možné změny či čekání na letišti.

Kola:
PŮJČENÍ KOL: V Andalusii není problém si půjčit kolo (trekové, horské, sliniční i e-kolo) různé úrovně. Ceny se pohybují od 20€ za den. Každopádně to vychází stejně či levněji než doprava vlastního... Dobré zkušenosti máme s Rent a Bike Malaga. Pošleme vám včas dotazník, abychom kola hromadně objednali a pak nám dovezou do hotelu.
DOPRAVA KOL: Pokud si chcete vzít kolo vlastní, pak je třeba ho zabalit do krabice nebo speciálního obalu - kufru. Krabice vám rádi vnutí vaše cykloservisy či prodejna kol. POPLATEK za dopravu kol (za nadměrnost zavazadla) obě cesty celkem je cca 130€.
CELKOVÁ VÁHA VAŠICH ZAVAZADEL bez oné krabice s kolem je omezena na 20 Kg/os. Nevztahuje se to ovšem na příruční zavazadlo.

Ubytování: 4* hotel TORREMAR v příjemném letovisku Torre del Mar na pobřeží Středozemního moře, jen 35km východně od Málagy. Na dlouhé písčité pláži jste cobydup - 200m. Nedaleko hotelu se nachází obchody, bary, restaurace a vlaková zastávka se spojením do okolních letovisek a Malagy. Doba transferu z letiště do hotelu cca 30 minut. 2-lůžkové pokoje mají samozřejmě vlastní sociální zařízení, klimatizace, telefon, satelitní TV, vysoušeč vlasů, trezor (za poplatek), balkon nebo terasu.

Strava: Polopenze formou švédských stolů.

Odlet a přílet:
QS1152 19.října Praha - Malaga 18:05 21:30
QS1153 26.října Malaga – Praha 22:15 01:30+1 (přílet 27.10.19)
Včas upřesníme dle aktuálních informací od letecké společnosti.

Poznámka: Pro případný necyklistický doprovod se nabízí plno výletů, neb není problém si najmout auto.

Zájezd najdete na stránkách EXTREM TOUR