BUDAPEŠŤ NA KOLE

zájezd FRCIME Budapešť patří bezesporu k nejkrásnějším evropským metropolím. Dýchne zde na Vás atmosféra připomínající "zlaté časy" rakousko - uherského mocnářství. Budapešť je takový "stánek s lahůdkami", ze kterého si každý vybere podle své chuti. Někdo velkolepé historické památky, jiný půvabné kavárničky, či posezení u specialit skvělé maďarské kuchyně, další návštěvu vyhlášených lázní. Kolo je určitě skvělý prostředek k jeho poznávání. Po dni plném zážitků zrelaxujeme ve světoznámých termálních lázních.

PROGRAM

1. den: Odjezd po půlnoci z ČR a ranní příjezd do Budapešti. Na kolech projedeme všechny nejvyznamnější památky v Budíně i Pešti - Budínský hrad, Královský palác, Rybářská bašta, Matyášův chrám, Parlament, monument "Boty" na dunajském nábřeží, Andrássyho třída, náměstí Hrdinů. Po celodenním poznávání města, si dopřejeme relaxaci v Széchenyiho lázních - v jedněch z nejkrásnějších lázní v Evropě. Když budeme mít štěstí, uvidíme i typický obrázek maďarského lázeňství - Budapešťany oddávající se šachové partii přímo v bazénu. Večerní odjezd zpět do ČR.

Termín: od 5.10.2019 do 5.10.2019

Cena: 1 190 Kč

Nocleh a strava:
Jednodenní zájezd bez ubytování. Můžete si připravit vlastní jídlo na celý den, nebo se stravovat v restauračních zařízeních a zkusit místní pochutiny.

Doprava:
Doprava je zajištěna pohodlným autobusem s WC, klimatizací, TV, barem.

Nástupní místo:
Kroměříž, Ostrava, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Mikulov

Důležité informace:
Kolo bude sloužit jako dopravní prostředek po Budapešti, což můžeme považovat za nenáročné, vhodné pro všechny typy kol i pro příležitostné cyklisty. Tato akce je určena všem příznivcům pohodové cykloturistiky za poznáním Budapešti

Základní cena:
z Ostravy a Olomouce 1390,- Kč

Cena zahrnuje:
doprava autobusem a přeprava kol v cyklovleku
informační materiály
průvodce, pojištění CK proti úpadku, DPH

Cena nezahrnuje:
vstupy do kulturních památek, vstup do lázní - 440 Kč
komplexní pojištění na cesty Union TURISTA B (+24 Kč) a vše, co není uvedeno v odstavci "cena zahrnuje"

Zájezd najdete na stránkách CK FRČÍME