JEZERO GARDA

zájezd INTERTRANS Program zájezdu
1. den:
odjezd z Plzně ve 22.30 hod. (z Prahy 21.00 hod.), tranzit Německem a Rakouskem do Itálie.
2. den: ráno příjezd do Trenta, prohlídka historického centra města, cykloturistika z Trenta podél řeky Adige přes historické město Rovereto až k jezeru Lago di Garda do letoviska Torbole. Ubytování.
3. den: cykloturistika podél jezera do malebného městečka Malcesine. Výjezd lanovkou i s kolem (za příplatek) na Monte Baldo (1720 m) s krásnou vyhlídkou na jezero. Cykloturistika přes Graziani, Nago – Torbole zpět k jezeru.
4. den: odjezd busem do Molina di Ledro. Cykloturistika v oblasti Lago di Ledro (667 m), ev. výjezd na Passo Tremalzo (1665 m) a sjezd zpět do údolí jezera Ledro a dále po staré cestě Ponale s nádhernými výhledy na jezero Garda zpět do Torbole.
5. den: odjezd busem k vodopádům Cascata del Varone – pěší prohlídka (za příplatek). Cykloturistika v oblasti Lago di Tenno (570 m) a návštěva starobylé vesničky Canale, kde jako by se zastavil čas.
6. den: cykloturistika podél řeky Sarca přes starodávné městečko Arco k jezeru Lago di Toblino. V odpoledních hodinách odjezd, příjezd do ČR do 22.00 hod.

Termín: 03.07. - 08.07.2018
Cena: 11 280,-

Cena zahrnuje: dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 4 noci s polopenzí v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), pobytovou taxu, přepravu kola, služby průvodce a technika, komplexní pojištění

Náročnost: střední (lze zvolit lehčí i těžší variantu).

Délka tras: 30 – 60 km.

Povrch: 80 % asfalt, 20 % nezpevněný povrch.

Doporučený typ kola: horská, ev. trekkingová

Doporučená částka na vstupy: 30,- EUR

Sleva: 3. osoba na přistýlce – sleva 400,- Kč

Zájezd najdete na stránkách INTERTRANS