JEZERO GARDA

zájezd INTERTRANS

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: odjezd z Plzně ve 22.30 hod. (z Prahy 21.00 hod.), tranzit Německem a Rakouskem do Itálie.
2. den: ráno příjezd do Trenta, prohlídka historického centra města, cykloturistika z Trenta podél řeky Adige přes historické město Rovereto až k jezeru Lago di Garda. Ubytování.
3. den: cykloturistika podél jezera do malebného městečka Malcesine. Výjezd lanovkou i s kolem (za příplatek) na Monte Baldo (1720 m) s krásnou vyhlídkou na jezero. Cykloturistika přes Graziani, Nago – Torbole zpět k jezeru. Ev. možnost cykloturistiky přes Malcesine podél jezera Lago di Garda zpět na ubytování.
4. den: odjezd busem do Molina di Ledro. Cykloturistika v oblasti Lago di Ledro (667 m), ev. výjezd na Passo Tremalzo (1665 m) – s podporou busu výjezd až k chatě Garibaldi (1509 m), dále na kolech do sedla Tremalzo, následuje sjezd a horská cyklistika zpět do údolí jezera Ledro. Pak po staré cestě Ponale s nádhernými výhledy na jezero Garda zpět na ubytování.
5. den: cykloturistika podél řeky Sarca přes starodávné městečko Arco k jezeru Lago di Toblino. V odpoledních hodinách odjezd, příjezd do ČR do 22.00 hod.

Termín: 02.09. - 06.09.2020
Cena: 8 890,-


Cena zahrnuje: dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci s polopenzí v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), pobytovou taxu, přepravu kola, služby průvodce a technika, komplexní pojištění

Náročnost: střední (lze zvolit lehčí i těžší variantu).

Délka tras: 30 – 60 km.

Povrch: 80 % asfalt, 20 % nezpevněný povrch.

Doporučený typ kola: horská, ev. trekkingová

Doporučená částka na vstupy: 30,- EUR

Sleva: 3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč

Zájezd najdete na stránkách INTERTRANS