TAUERNSKÁ STEZKA

zájezd INTERTRANS Program zájezdu
1. den:
odjezd z Plzně ve 23.45 hod. (z Prahy 22.15 hod.), tranzit Německem do Rakouska.
2. den: cykloturistika – sjezd ze sedla Griessen Pass (1000 m) do městečka Saalfelden, dále přes pastviny a nádherné vesničky k jezeru Zeller See a přes lázeňské městečko Zell am See do malebného městečka Bruck, které leží na nultém kilometru jedné z nejvýše položených silnic v Evropě – Grossglockner Hochalpenstrasse. Ubytování.
3. den: ráno přejezd busem do Werfenu, známého svým mohutným hradem a světově unikátní ledovou jeskyní Eisriesenwelt. Možnost návštěvy jeskyně nebo prohlídka hradu Werfen. Cykloturistika z Werfenu přes Bischofs­hofen, kde se nacházejí známé skokanské můstky.
4. den: ráno přejezd busem ke Krimmelských vodopádům. Možnost prohlídky vodopádů a pěšího výstupu na vyhlídku nad nejvyšší kaskádu. Cykloturistika údolím Pinzgau po cyklostezce převážně z kopce přes Mittersill s novým návštěvnickým centrem NP Vysoké Taury a přes městečko Kaprun.
5. den: cykloturistika malebným údolím Saalachtal do městečka Lofer. Možnost výjezdu do Maria Alm. V odpoledních hodinách odjezd, příjezd do ČR do 21.30 hod.

Termín: 15.08. - 19.08.2018
Cena: 7 910,-

Cena zahrnuje: dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 3 noci s polopenzí v penzionu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), přepravu kola, služby průvodce a technika, komplexní pojištění

Ubytování: v penzionu s polopenzí (2lůžkové pokoje s příslušenstvím)

Náročnost: lehká až střední.

Délka tras: 40-75 km

Povrch: 80 % asfalt, 20 % šotolina.

Doporučený typ kola: trekkingová ev. horská.

Doporučená částka na vstupy: 30,- EUR

Sleva: 3. osoba na přistýlce – sleva 300,- Kč

Zájezd najdete na stránkách INTERTRANS