DUNAJSKÁ STEZKA Z PASOVA DO VÍDNĚ

zájezd INTERTRANS

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den: odjezd z Plzně v 7.30 hod. (z Prahy 6.00 hod.), tranzit Německem. Dopoledne příjezd do bavorského města Passov, které leží na soutoku tří řek – Dunaje, Innu a Ilzu. Cykloturistika podél Dunaje kolem říčního meandru Schlögenská smyčka do Obermühlu. Nocleh.
2. den: cykloturistika podél Dunaje kolem města Feldkirchen dále přes Ottensheim s krásným zámkem až do hornorakouského města Linz, s velmi zajímavým historickým centrem. Nocleh.
3. den: cykloturistika z Mathausenu, přes Mitterkirchen do městečka Grein, kde se nachází krásný renesanční zámek, dále kolem zámku Persenbeurg až do města Melk, známého svým barokním benediktinským klášterem. Nocleh.
4. den: cykloturistika z rakouského města Melk podél Dunaje úrodným údolím Wachau (UNESCO), krajinou vynikajícího vína a bohaté historie, kolem městečka Dürnstein, se zříceninou hradu do města Krems. Cykloputování zakončíme v květinovém městě Tulln.Nocleh.
5. den: cykloturistika z městečka Tulln po Dunajské cyklostezce kolem známého barokního kláštera Klosterneuburg až do Vídně. V odpoledních hodinách odjezd, příjezd do ČR do 23.00 hod.

Termín: 05.08. - 09.08.2020
Cena: 9 680,-


Cena zahrnuje: dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 4 noci se snídaní v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), přepravu kola, služby průvodce a technika, komplexní pojištění

Náročnost: lehká (lze zvolit i těžší variantu)

Délka tras: 35 - 65 km

Povrch: asfalt 95 %, nezpevněný povrch 5 %

Doporučený typ kola: trekkingová ev. horská

Doporučená částka na vstupy: 25,- EUR

Sleva: 3. osoba na přistýlce – sleva 400,- Kč

Zájezd najdete na stránkách INTERTRANS