TOSKÁNSKO - CYKLOZÁJEZD

zájezd INTERTRANS Program zájezdu
1. den:
odjezd z Plzně v 19.00 hod. (z Prahy 17.30 hod.), tranzit Německem, Rakouskem do Itálie.
2. den: zastávka v Sieně – v jednom z nejkrásnějších toskánských středověkých měst. Přejezd do Marina di Bibbona. Lehká cykloturistika podél pobřeží po Etruské riviéře. Ubytování.
3. den: busem do nejstaršího města etruské civilizace – Volterry. Cykloturistika nádhernou toskánskou krajinou přes Ponteginori do přímořského letoviska Marina di Bibbona.
4. den: busem do Piombina. Přejezd trajektem na ostrov Elba (za příplatek), cykloturistika z historického přístavu Portoferaio dále po ostrově. Eventuálně cykloturistika z Piombina při pobřeží přes San Vincenzo a Donoratico.
5. den: cykloturistika do oblasti zálivu Golfo di Barrati na tzv. „pobřeží Etrusků“, do starého etruského přístavu Populonia, kde se nachází, kromě krásných pláží, také etruské nekropole.
6. den: busem přejezd do Massa Marritima, městečka označovaného za perlu románské architektury. Cykloturistika oblastí přírodní rezervace Marsiliana.
7. den: cykloturistika po starých etruských stezkách romantickou vinnou oblastí přes Bolgheri, Bibbonu a Guardistallo.
8. den: busem do oblasti Orciano Piano, cykloturistika přes Santa Luce impozantní krajinou do Castellina Marittima a dále až do Marina di Bibbona.
9. den: cykloturistika v oblasti městečka Cecina, koupání. Vpodvečer odjezd do ČR.
10. den: příjezd do ČR do 10.00 hod.

Termín: 17.05. - 26.05.2019
Cena: 15 860,-


Cena zahrnuje: dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 7 nocí v hotelu s polopenzí (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), přepravu kola, služby průvodce a technika, komplexní pojištění

Náročnost: střední (lze zvolit lehčí i těžší variantu).

Délka tras: 30-70 km

Povrch: asfalt 90 %, nezpevněný povrch 10 %.

Doporučený typ kola: trekkingová ev. horská.

Doporučená částka na vstupy: - včetně trajektu na Elbu 60,- EUR

Sleva: 3. osoba na přistýlce – sleva 700,- Kč.

Zájezd najdete na stránkách INTERTRANS