KORUTANSKÁ JEZERA - CYKLOZÁJEZD

zájezd INTERTRANS Program zájezdu
1. den:
odjezd z Plzně v 6.00 hod. (z Prahy 4.30 hod.), tranzit na jih Rakouska. Cykloturistika kolem průzračně čistého jezera Millstätter See až k jezerům Feld See a Afritzer See. Ubytování.
2. den: cykloturistika v malebné oblasti malých korutanských jezer (např. Faaker See), možnost koupání.
3. den: odjezd busem do Ferlachu. Prohlídka úchvatné soutěsky Tseppaschlucht (v Korutanské kartě). Cyklo­turistika po trase Drávské cyklostezky do Villachu.
4. den: odjezd busem k Pyramidenkogel (v Korutan. kartě), největší dřevěné rozhledně na světě se skvělými výhledy na okolní jezera, slovinské a italské hory. Cykloturistika v oblasti Wörthersee, přes krásné poutní místo Maria Wörth až do Klagenfurtu. Možnost návštěvy světa miniatur „Minimundus“ (sleva s Korutanskou kartou).
5. den: cyklistika v oblasti jezera Ossiacher See s výhledy na pohoří Nízkých Taurů. Výjezd lanovkou i s kolem na horu Gerlitzen (1911m) – (sleva s Korutanskou kartou) a následný sjezd. V odpoledních hodinách odjezd, příjezd do ČR do 22.00 hod.

Termín: 21.08. - 25.08.2019
Cena: 10 190,-


Cena zahrnuje: dopravu luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 4 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), 3denní Korutanskou kartu, přepravu kola, služby průvodce a technika, komplexní pojištění

Cena nezahrnuje: 4x večeře + 1 290,- Kč/os.

Náročnost: lehká až střední

Délka tras: 30-60 km

Povrch: 95 % asfalt, 5 % nezpevněný povrch.

Doporučený typ kola: silniční, trekkingová ev. horská.

Doporučená částka na vstupy: 30,- EUR

Sleva: 3. osoba na přistýlce – sleva 400,- Kč

Zájezd najdete na stránkách INTERTRANS