RAKOUSKO

CYKLOTURISTIKA: Silvrettahochalpenstrasse - Montafon - Silbertal - Lech - Formarinsee - Spullersee - Pitztal - Reutte...Trasy jsou koncipovány tak, aby vedly z větší části po rovině nebo z kopce a lze je dle fyzické kondice každého účastníka prodloužit nebo zkrátit. Doporučujeme horská nebo treková kola. Termín 29.08.-02.09.2018

zájezd MAMUT

PROGRAM ZÁJEZDU:
1.den

Odjezd v pozdních večerních hodinách. Noční přejezd.

2.den
Ráno vyložení kol na hranici Tyrolska a Vorarlberska. Vyhlídkový sjezd na bicyklech podél smělého vodního díla, po silnici SILVRETTAHOCHALPENSTRASSE, nádherným přírodním amfiteátrem pod hřebenem věčně zaledněného masivu Silvretta. Pokračování po cyklostezce vedoucí půvabným krajem MONTAFON s možností odbočky do údolí SILBERTAL, kde lze i s kolem vyjet lanovkou Kristbergbahn mezi rozkvetlé louky se stylovými statky a pasoucími se kravami. Panoramatická jízda do města Bludenz. Celkem cca 50 km. Přejezd busem na ubytování do vesničky Flirsch, nedaleko St. Antonu am Arlberg.

3.den
Odjezd autokarem do mondénního turistického střediska LECH (v roce 2004 zvoleného za nejkrásnější vesnici Evropy), srdce tzv. Lechtalských Alp, atraktivní oblasti s neporušenou přírodou zdobenou působivě formovanými vrcholky porostlými travou. Výšlap na kolech okouzlující cestou k jezeru FORMARINSEE - přírodnímu skvostu se zeleno-modrou vodou považovanému za nejkrásnější místo celého Rakouska. Odpočinek na chatě Freiburger Hütte. Zdatnější cyklisté se mohou vydat rovněž k dalšímu romantickému jezeru SPULLERSEE. Celkem cca 30 - 40 km. Fakultativně dojezd na kolech až do hotelu (cca 30 km). Nocleh.

4.den
Přesun busem k nástupní stanici vyhlášeného lyžařského střediska PITZTAL, impozantního údolí obklopeného mohutnými ledovci a majestátnými horskými štíty vypínajícími se přes 3 000 m vysoko. Cykloturistika podél dravé řeky Pitze přes typická městečka a vesnice dolů údolím až ke břehům Innu. Ukončení etapy v Landecku (možnost koupání). Celkem cca 40-60 km. Návrat na ubytování.

5.den
Cyklovýlet po nejkrásnější části populární cyklostezky LECH RADWEG, pohodlnou cestou po proudu stejnojmenné řeky protínající hluboko zaříznuté údolí s charakteristickými kostelíky a příjemnými hostinci. Naložení kol v tyrolském REUTTE. Celkem cca 55 km. Příjezd ve večerních hodinách.

Termín: 29.8.2018 - 2.9.2018

Cena: 7 250,00 KčSLEVY A PŘÍPLATKY:
ČASOVÁ SLEVA při 30% záloze (akce platí do 31.1.2018): -400 Kč
ČASOVÁ SLEVA při 30% záloze (akce platí do 28.2.2018): -300 Kč

příplatek za nástup v Rakovníku: 200 Kč

ODJEZDOVÁ MÍSTA: Beroun, Plzeň, Praha, Rakovník

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE: dopravu zájezdovým autokarem (WC, klimatizace, DVD, bufet) včetně přepravy kol
3x ubytování v hotelu*** (2 lůžkové pokoje s TV, možností přistýlky a vlastním sociálním zařízením)
3x polopenzi
průvodce
pojištění CK proti úpadku

CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE: cestovní pojištění
doporučená částka na lanovku: cca 15 €