KORNATSKÉ OSTROVY - CHORVATSKO

zájezd ck SKI-BIKE
Městečko Sv. Filip a Jakov leží ve střední Dalmácii. Přes zátoku jsou ostrovy Ugljan a Pašman a dále ostrov Dugi Otok, jižně ostrov Murter a množství malých ostrůvků, které patří do Národního parku Kornaty. V rámci cyklistických výletů cca 40km navštívíme všechny okolní ostrovy, projedeme se kolem moře a vždy bude čas i na plavání v krásných zátokách Jaderského moře.

Program:
1. den:
odjezd z Prahy v 23.00 hod., nonstop cesta
2. den: příjezd do Sv. Filipa a Jakova, individuální program
3. - 8. den: navštívíme historický Zadar a Šibenik, projedeme se podél Vranského jezera, s pomocí trajektu vyjedeme po ostrovech Pašman, Ugljan a Dugi otok. Murter a Vir zdoláme s pomocí autobusu
9. den: ráno odjezd, příjezd do Prahy v nočních hodinách
Vedoucí zájezdu si vyhrazuje právo na změnu progamu jednotlivých dní podle aktuálního počasí.

Termín:
23.8. - 31.8. 2019
Cena:
8 690,- osoba 4 lůžkové BILO
9 590,- osoba 4 lůžkové TRILO
3 000,- příplatek za neobsazené lůžko ve 4 lůžkovém BILO
sleva 3 700,- 5. a 6. osoba ubytovaná ve 4 lůžkovém TRILO
1 800,- 6x večeře formou bufetu (chorvatská kuchyně) - osoba


NÁROČNOST:
Všechny etapy vedou podél moře, po ostrovech, po rovině nebo mírně zvlněném terénu, po silnicích s minimálním provozem. Cyklovýlety jsou vhodné pro všechny rekreační cyklisty. MOŽNÁ ÚČAST I NECYKLISTŮ, APARTMÁNY JSOU 100 - 150m OD MOŘE.

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ: Ubytování je v uzavřeném areálu v apartmánových domech 100 až 150m od pláže v městečku Sv. Filip a Jakov, který je 3km severně od Biogradu na Moru. Bilo apartmány mají obývací pokoj s vybavenou kuchyní, TV a rozkládacím dvoulůžkem, jednu 2l. ložnici, soc. zařízení a terasu. Trilo apartmány mají obývací pokoj s vybavenou kuchyní, TV a rozkládacím dvoulůžkem, dvě 2l. ložnice, soc. zařízení a terasu, většina je mezonetových. V areálu jsou 2 tenisové kurty zdarma. Chorvatské bufetové večeře (za příplatek 6x večeře /1 800,-/os) jsou podávány v hotelu***, který je v areálu apartmánů.

CENA ZAHRNUJE: 7x nocleh v apartmánech. veškerou dopravu osob a kol zahraničním autobusem. Barevné informační a mapové materiály. Pojištění léčebných výloh v zahraničí, pojištění proti úpadku CK a programového vedoucího (doprovází Ivan)

NEZAHRNUJE: 6x chorvatské večeře - příplatek 1 800,-. Lázeňskou taxu cca 40,- Kč osoba/den. Jízdné na trajektech a lodích. Případné vstupy do památkových a jiných objektů. Orientační ceny vstupů /1osoba: výlet na ostrovy Ugljan a Pašman - i s kolem zpáteční lístek na trajekt 67,- HRK. Výlet na ostrov Dugi Otok - lístek tam s kolem 60,- HRK, zpět výletní lodí 100,-HRK (v ceně víno a rakije)

Zájezd najdete na stránkách SKI-BIKE