ÚDOLÍM MOSELY - NĚMECKO

zájezd ck SKI-BIKE
Jste-li milovníky přírodních krás a lahodného vína, pojeďte s námi údolím řeky Mosely. Velmi oblíbená cyklistická trasa v jedné z nejvyhlášenějších vinařských oblastí Evropy. Poklidně se vinoucí řeka, nekonečné vinice táhnoucí se od zelených břehů do vysokých kopců, prastará města s typickými hrázděnými domy a bohatou vinařskou historií patrnou na každém kroku a opravdu nespočet romantických hradů. Naprosto pohodový zájezd vhodný pro všechny věkové kategorie, většinou po asfaltových rovinatých cyklistických stezkách.

Program:
1. den:
odjezd z Prahy ve 23.00 hod., noční přejezd Německem
2. – 5.den: začneme etapou podél Mosely, vinicemi z Schweichu, dále z Koblenz, vyhlídka na soutok Mosely a Rýna ve známém trojúhelníku „Deutsches Eck", dále přes malebná městečka do Moselker s možností zajížďky k majestátnému hradu Eltz, do města Cochem, jednoho z hlavních vinařskych center s majestátním hradem nad městem. Projedeme trať bývalé železnice MAARE – MOSEL z Daunu do Bernkastel - Kues. Je celá vyasfaltovaná a na délce 55km má příznivý výškový rozdíl start - cíl 296m. Navštívíme městečko Beilstein se zříceninou hradu Metternich. Projedeme se lodí po řece Mosele z Edigeru do městečka Zell, jehož uličky lemují četné vinárničky.
6. den: odjezd, zastávka v Trevíru, příjezd do Prahy večer

Termín:
16.8. - 21.8. 2019
Cena:
10 190,- osoba ve 2 lůžkovém pokoji s polopenzí


UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ:
V hotelu Schlosshotel Raatz*** v Lieser u řeky Mosely s polopenzí (snídaně bufet, večeře 3 chody) ve 2l. pokojích s možností přistýlky. V hotelu je restaurace, bar, venkovní posezení před hotelem, Wifi připojení.

CENA ZAHRNUJE: 4x nocleh s polopenzí v hotelu, veškerou dopravu osob a kol zahraničním autobusem, barevné informační a mapové materiály, pojištění léčebných výloh v zahraničí, pojištění proti úpadku CK a programového vedoucího (doprovází Ivan)

CENA NEZAHRNUJE: lázeňskou taxu cca 2,- Euro/os./den, případné vstupy do památkových a jiných objektů, vstupné na loď

Zájezd najdete na stránkách SKI-BIKE