DOLOMITY V POHODĚ - ITÁLIE

zájezd ck SKI-BIKE
Po úspěšných zájezdech v rakouských Alpách se poprvé vydáme jen o pár kilometrů dále, do italských Dolomit. Hvězdicovité etapy jsou vedeny po cyklostezkách a silničkách, údolím Pusteria téměř po rovině, podél krásných řek, které jsou lemovány masivy vápencových Dolomit. Navštívíme historická a lyžařská městečka Brixen, Cortinu, Toblach, Bruneck a Olang pod Kronplatzem, Tre Cime, Anterselvu a mnoho dalších. Pohodový zájezd je vhodný pro každého, kdo jen trochu jezdí na kole. Denní výlety jsou ve vzdálenosti 40- 60 km.

Program:
1.den:
odjezd v 7.00 z Prahy 6, parkoviště u jezera Džbán (možnost parkování Vašich aut) , cestou krátká zastávka v Insbrucku, příjezd do hotelu Gisser u Chienes večer, ubytování, večeře
2.- 5.den: během pobytu v krásné přírodě Dolomit navštívíme na kolech např. Brixen, Cortinu d´ Ampezo, Bruneck pod Kronplatzem, Toblach rakouský Lienz,Anterselvu a mnoho dalších.
6.den: odjezd z hotelu na kole do Brixenu a odjez do Prahy, příjezd do Prahy v pozdních večerních hodinách
Vedoucí zájezdu si vyhrazuje právo na změnu programu jednotlivých dní podle aktuálního počasí

Termín:
24.7. - 29.7. 2018
Cena:
9 390,- osoba ve 2 lůžkovém pokoji s polopenzí


Náročnost:
Všechny etapy vedou po značených cyklostezkách a silničkách, převážně po rovině nebo mírně zvlněným terénem, vyloučeno je prudké a dlouhé stoupání. Cyklovýlety jsou vhodné pro všechny rekreační cyklisty.

Ubytování a stavování: Hotel Gisser*** u městečka Chienes a 11 km od Bruneku. 2 - lůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek mají sprchový kout a WC. K dispozici je společenská místnost, malé wellness, venkovní bazén, Wifi připojení Polopenze - italská kuchyně - snídaně formou bufetu a večeře o 4 chodech, včetně salátového bufetu bez nápojů. Začínáme večeří první den pobytu.

Cena zahrnuje: 5x nocleh s polopenzí v hotelu Gisser veškerou dopravu osob a kol zahraničním autobusem barevné informační a mapové materiály pojištění léčebných výloh v zahraničí, pojištění proti úpadku CK a programového vedoucího (doprovází Ivan)

Cena nezahrnuje: Případné vstupy a jízdné na lanovkách Pobytovou taxu- 1 euro/os./den

Zájezd najdete na stránkách SKI-BIKE