TOSKÁNSKO - ITÁLIE

zájezd ck SKI-BIKE
Cykloturistické trasy Toskánska osloví jak zasvěcené obdivovatele kulturního dědictví, tak i milovníky romantické krajiny. Je to idylický ráj vinic, polí vlčího máku, olivových hájů a sluncem prozářených kopců. Putováním touto krajinou s nádhernými výhledy se dokonale naplní vaše představy o italském venkově. Pokud by vám architektura a krajina nestačily, můžete odpočívat na krásných písečných mořských plážích a večer posedět u vynikajících vín. Městečko Mazzanta, ve kterém jsme ubytováni, leží přímo na pobřeží. Cykloetapy jsou cca 40km a vybrány tak, aby jste měli dostatek času si vše prohlédnout a bez problémů dojet na místo určení.

Program:
1.den:
odjezd z Prahy v 19.00, nonstop cesta do Itálie
2.- 9.den: během našeho zájezdu navštívíme více či méně známá místa v Toskánsku. Krátkou zastávkou začneme druhý den v Pise, dále projedeme krásnou etapu pohořím Colline Matallifere, městečka Suvereto, Sassetta a podél pláží Castagneto Carducci, další den se vydáme trajektem na ostrov Elbu a čeká nás etapa severním pobřežím ostrova. V programu nevynecháme ani historickou Volterru, San Gimignano a střed vinařské oblasti Chianti - Sienu. Na závěr se projedeme podél Etruské riviéry z Livorna do Céciny. Poslední den, při zpáteční cestě do ČR, nás čeká prohlídka hlavního města Toskánska - Florencie.
10. den: příjezd do Prahy v brzkých ranních hodinách
Vedoucí zájezdu si vyhrazuje právo na změnu programu jednotlivých dní podle aktuálního počasí.

Termín:
20.9. - 29.9. 2019
Cena: 11 390,- osoba ve 4 lůžkovém apartmánu
2 800,- příplatek za 2 lůžkový apartmán/osoba


NÁROČNOST:
Cyklovýlety jsou vedeny převážně po silničkách s minimálním provozem. Profily tras jsou zvlněné, uzpůsobené tak, aby je zvládl každý průměrný cyklista. Každou etapu je možné dle idividuální kondice prodloužit nebo zkrátit. KAŽDÝ DEN ZAČÍNÁME PŘEVOZEM VÁS I KOL NA ZAČÁTEK ETAPY.

UBYTOVÁNÍ: Ve 2 a 4 lůžkových apartmánech prázdninového centra Rosa dei Venti, které je vzdáleno 400m od centra městečka a 800m od moře. 2 lůžkový mono apartmán má jednu místnost s 2 lůžky a vybavenou kuchyňkou, 4 lůžkový bilo apartmán má obývací pokoj s 2 lůžky, vybaveným kuchyňským koutem a ložnici s 2 lůžky. Součástí apartmánů je sociální zařízení. V areálu je k dispozici venkovní bazén, tenisové kurty a prostory na venkovní grilování. Wi-fi připojení. V ceně je závěrečný úklid, povlečení a ručníky. Upozornění k ubytování: Nutné vlastní toaletní, mycí a čistící prostředky.

STRAVOVÁNÍ: Je vaší individuální záležitostí. Apartmán je vybaven kuchyňkou se základním vybavením, lednicí, sporákem a mikrovlnou troubou.

CENA ZAHRNUJE: 7x nocleh v apartmánu, dopravu zahraničním autobusem včetně vleku na kola po celou dobu zájezdu, potřebné informační a mapové materiály - barevné, pojištění léčebných výloh a pojištění proti úpadku CK, programového vedoucího zájezdu - doprovází Ivan

CENA NEZAHRNUJE: Lázeňskou taxu cca. 2.00 Eur/os/den, případné vstupy do památkových a jiných objektů během celého zájezdu, jízdné trajektem na Elbu Orientační ceny vstupů/1 osoba, výlet na Elbu - zpáteční lístek na trajekt i s kolem 40,- Eur

Zájezd najdete na stránkách SKI-BIKE