ÚDOLÍM MOSELY - NĚMECKO

zájezd ck SKI-BIKE
Jste-li milovníky přírodních krás a lahodného vína, pojeďte s námi údolím řeky Mosely. Velmi oblíbená cyklistická trasa v jedné z nejvyhlášenějších vinařských oblastí Evropy. Poklidně se vinoucí řeka, nekonečné vinice táhnoucí se od zelených břehů do vysokých kopců, prastará města s typickými hrazděnými domy a bohatou vinařskou historií patrnou na každém kroku a opravdu nespočet romantických hradů. Naprosto pohodový zajezd vhodný pro všechny věkové kategorie, většinou po asfaltových rovinatých cyklistických stezkách.

Program:
1. den:
odjezd z Prahy ve 23.00 hod., nočni přejezd Německem.
2. – 5.den: začneme etapou podél Mosely, vinicemi z Schweichu, dále z Koblenz, vyhlídka na soutok Mosely a Rýna ve známém trojuhelníku „Deutsches Eck", dále přes malebná městečka do Moselker s možností zajížďky k majestátnému hradu Eltz, do města Cochem, jednoho z hlavnich vinařskych center s majestatním hradem nad městem. Projedeme trať bývalé železnice MAARE – MOSEL z Daunu do Bernkastel-Kues. Je celá vyasfaltovaná a na délce 55km má přiznivý výškový rozdíl start- cil 296m. Navštívíme městečko Beilstein se zřiceninou hradu Metternich. Projedeme se lodí po řece Mosele z Edigeru do městečka Zell, jehož uličky lemují četné vinárničky.
6. den: odjezd, zastávka v Trevíru, příjezd do Prahy večer.

Termín:
18.9. - 23.9. 2018
Cena:
9 890,- osoba ve 2 lůžkovém poji s polopenzí


Ubytování a stravování:
V hotelu Schlosshotel Raatz*** v Lieser u řeky Mosely s polopenzí (snídaně bufet, večeře 3 chody) ve 2l. pokojích s možností přistýlky. V hotelu je restaurace, bar, venkovní posezení před hotelem, Wifi připojení.

Cena zahrnuje: 4x nocleh s polopenzí v hotelu veškerou dopravu osob a kol zahraničním autobusem barevné informační a mapové materialy pojištěni lečebných výloh v zahraničí, pojištění proti úpadku CK a programového vedoucího (doprovazí Ivan)

Cena nezahrnuje: lázeňskou taxu 1,- Euro/os./den připadné vstupy do památkovych a jiných objektů vstupné na loď

Zájezd najdete na stránkách SKI-BIKE