LAGO DI GARDA - ITÁLIE

zájezd ck SKI-BIKE
U největšího severoitalského jezera Lago di Garda se prolínají velehory se světem slunce a tepla tedy středomořským klimatem i flórou. Jezero odhalíme na kole i na vlastní kůži při případné koupeli. Objevíme kouzelné pohledy na vrcholky Dolomit, projedeme svahy stříbřitých olivovníků, vinohrady, malebné vesničky i městečka se středověkými hrady. Hotel se nachází v městečku Dro, 15km od jezera. Základní hvězdicové etapy měří cca 40km.

Program:
1. den:
odjezd z Prahy ve 23.00 hod., noční přejezd autobusem do Itálie.
2. – 5. den: úvodní etapa vede od Lago Toblino a stejnojmeného hradu přes městečko Dro a Arco a po druhé straně řeky Sarca do Dro, místa ubytování. Další den vyrazíme do historické Verony a podél řeky Adige se vrátíme zpět k jezeru Lago di Garda, kde projedeme městečky Bordolino, Garda a Rorri. Z městečka Malcesine vyjedeme lanovkou i s koly na Monte Baldo a etapu pojedeme nitrem hor. Od jezera Logo di Ledro se vydáme věhlasnou Ponalskou stezkou do Rivy.
6. den: závěrečná etapa vede z Rovereta do Trenta – po dojezdu etapy odjezd do ČR, příjezd do Prahy v pozdních večerních hodinách Vedoucí zájezdu si vyhrazuje právo na změnu programu jednotlivých dní podle aktuálního počasí.

Termín:
25.9. -30.9.. 2018
Cena:
8 390,- osoba ve 2 lůžkovém pokoji s polopenzí


Náročnost:
Výlety jsou vedeny po vedlejších silnicích a cyklostezkách v okolí jezera. Trasy jsou voleny tak, aby vedly více z kopce a po rovině údolím než do kopce. Tam nás vyveze autobus nebo lanovka.

Ubytování: V hotelu Miramonti ** ve 2 lůžkových pokojích s možností jedné přistýlky. V hotelu nechybí restaurace, bar a místo pro večerní posezení v zahradě.

Stravování: Polopenze – snídaně formou švédských stolů, večeře o 3 chodech bez nápojů.

Cena zahrnuje: 4x nocleh s polopenzí v hotelu Miramonti ** v městečku Dro veškerou dopravu osob a kol zahraničním autobusem barevné informační a mapové materiály pojištění léčebných výloh v zahraničí, pojištění proti úpadku CK a programového vedoucího (doprovází Ivan)

Cena nezahrnuje: vstupy do turistických objektů, jízdné lodí orientační cena jízdné lanovkou Monte Baldo - 20,- E/os. Cascata Varone - 5,50 E hrad Arco - 3,50 E lázeňskou taxu 1,- E

Zájezd najdete na stránkách SKI-BIKE