NORSKO NA BĚŽKÁCH

zájezd VIKINGTOUR
Sjusjoen – ráj běžeckého lyžování · 400 km běžeckých stop · Lyžování uprostřed čisté severské přírody · Samota a ticho · Ubytování ve vybaveném srubu · Možnost dopravy letadlem
Zájezd na běžky do ráje klasického lyžování. V okolí osad Sjusjoen a Nordseter na náhorní plošině nad Lillehammerem je pravidelně upravováno 400 km běžeckých stop na klasiku i bruslení, které vedou severskými jehličnatými lesy, protínají holou tundru nebo se vinou polootevřenými pláněmi. Kromě čisté přírody, prašanu a kvalitních stop si tady může lyžař vychutnávat i samotu, tolik vzácnou na českých horách.

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den - odjezd z ČR, noční trajekt přes Balt
2. den – přejezd ze Švédska do Norska, ubytování, večerní lyžování
3. – 7. den – lyžování v okolí
8. den – lyžování a odpolední přejezd do Švédska na trajekt
9. den - návrat do ČR

Termín: 28. 11. – 6. 12. 2020
Cena: 12 900 Kč


VYBAVENÍ: Lyžařská výbava na klasiku i bruslení

UBYTOVÁNÍ: Ve vybaveném srubu s kuchyňkou, WC a sprchou. Spí se na postelích ve vlastním spacáku nebo ve vlastním ložním povlečení.

STRAVOVÁNÍ: Každý se stravuje z vlastních zásob.

CENA ZÁJEZDU: Zahrnuje dopravu mikrobusem, trajekty, 6x ubytování ve vybaveném srubu, služby průvodce, mapky a informační materiály. V případě letecké dopravy není cena letenky zahrnuta v ceně zájezdu.

POJIŠTĚNÍ: CK Viking Line je podle zákona pojištěna proti úpadku cestovní kanceláře. Cena zájezdu obsahuje pojištění léčebných výloh a pojištění na storno zájezdu ze zdravotních nebo rodinných důvodů. Pojištění storna zájezdu však může být sjednáno pouze před zaplacením první platby, ať už zálohy nebo celé ceny zájezdu.

ODJEZDY: Po trase Jablonec, Praha, Ústí nad Labem. Účastníkům z Moravy a Slovenska poskytujeme zvláštní vzdálenostní slevu.

Zájezd najdete na stránkách CK VIKING LINE